Založit webové stránky nebo eShop

Novinky

Novinka v našem salonu - zaváděcí cena ošetření v měsíci červevnu  139,- Kč

 

Studená žehlička na vlasy určená nejen pro ošetření vlasů s poškozenou strukturou.

Nová revoluce ve vlasové kráse přichází - ultrazvuková vlasová omlazovací žehlička BK zajistí až o 60% lepší absorpci výživy a barvy, uhladí vlasové šupinky. Získáte tak krásné, lesklé a elastické vlasy s krásnou přirozenou barvou.

Ultrazvuková žehlička na vlasy není klasická tepelná vlasová žehlička ani přístroj na rovnání vlasů. Je to zařízení s moderní technologií budoucnosti, která sklidilo velký úspěch po celém světě.

Studená žehlička na vlasy s převratnou technologií ultrazvuku kombinovaného s infračerveným zářením. Využívá se pro intenzivní ošetření vlasů s okamžitě viditelným efektem. Spolu s vhodnými produkty (doporučujeme BK keratinovou masku za studena) podpoří zacelení vnější struktury vlasu, čímž se vlas stává chráněný lesklý a se zdravým vzhledem. Nová revoluce ve vlasové kráse přichází –  ultrazvuk je vysoký zvuk pro člověka neslyšitelný. Jeho vlivem dochází k přeměně molekul vody a ošetřujících produktů na mikromolekuly ve formě plynu, který snadněji proniká do vlasové struktury. Infračervené záření je část slunečního záření lidským okem neviditelný. Paprsky podporují průnik ošetřujícího produktu hluboko dovnitř vlasu a uzavírají jeho keratinové šupinky. Proto je ultrazvuková žehlička ideální pro zapracování hloubkově působících vlasových kúr a pro vnitřní a povrchové ozdravení vlasů.


Spojením práce ultrazvukové žehličky s vhodnými produkty docílíte:

  • Urychlení působení kúry
  • Výživu vlasů zevnitř
  • Urychlení obnovení a rekonstrukci poškozených vlasů
  • Omlazení a oživení barvených vlasů.
  • Ztrátě a vypadávání vlasů
  • Vytvoření zdravějších, lesklejších, jemnějších a uhlazenějších vlasů.

intezivní využití - až o 60%
samotná kůra trvá 10 - 15 minut
okamžitý viditelný výsledek
vhodné pro všechny typy vlasů
žehlička není určena pro vyhlazení ( žehlení ) struktury vlasů

PROČ INFRAČERVENÉ ZÁŘENÍ ?
Jedná se o paprsky, které uzavírají vňejší strukturu vlasu a spolu s ultrazvukovými vlnami umožňují průnik ošetřujícího produktu hluboko dovnitř vlasu a jeho udržení uvnitř vlasu.

CO JE INFRAČERVENÉ ZÁŘENÍ ?
Infračervené záření je část slunečního záření, které není lidským okem viditelné. Jeho jedinečnost spočívá ve schopnosti hloubkově prohřát živou tkáň. Podporuje regeneraci tkání, zlepšuje elasticitu a napětí pokožky, stimuluje imunitní systém a likviduje infekce. Působením infračerveného záření se uzavírají keratinové šupinky vlasu, zaceluje se jeho struktura a vlas se hydratuje.

PROČ ULTRAZVUK ?
Ultrazvuková technologie zajišťuje transformování molekul vody a ošetřujících produktů na mikromolekuly ve formě plynu. Dojde tak k usnadnění penetrace produktu i vody do vlasové struktury. Ultrazvukové vlny jsou nastaveny na intervaly dlouhé 10 sekund.

CO JE ULTRAZVUK ?
Ultrazvuk je zvuk tak vysoký , že je pro člověka neslyšitelný. Účinkuje rozpohybováním částeček hmoty, vznikem tření, tepla a změnou tlaku.

RYCHLÉ A MODERNÍ ŘEŠENÍ VLASŮ
Speciální studená žehlička na vlasy pro ošetření vlasů s poškozenou strukturou s převratnou technologií ultrazvuku kombinovanou s infračerveným zářením za použití ošetřujících produktů, které se snadno dostanou do struktury vlasů.
Působením tohoto přístroje jsou výrazně znásobeny účinky použitých krémů, balzámů i masek a zajištěn jejich průnik do vnitřní struktury vlasu.
Dopřejte svým vlasům program kerasilk rich keratin care program pro nepoddajné a poškozené vlasy. Vyzkoušejte vyjímečnou směs vzácného keratinu a hedvábných proteinů které vaše vlasy vyhladí a dodají jim hedvábnou jemnost bez zatížení.

 

MÁTE KREPATÉ, SUCHÉ, LÁMAVÉ NEBO MATNÉ VLASY?
obnovení síly a lesku vlasů
výživa, hydratace, zacelení struktury vlasů
zbavuje vlas nadměrné suchosti a statické elektřiny ( hlavní příčiny krepatení vlasů ) 

OŠETŘENÍ VLASOVOU KŮROU  5+ PROTOPAK   ZA AKČNÍCH 90 KČ

 


                         

                               


 

 

                                               


 

                                            


 

TOPlist